Rada Szkoły
Przewodniczący – Marek Piotrowski – przedstawiciel rodziców
Zastępca przewodniczącego – Kamila Gutowska-Mądra – przedstawiciel nauczycieli
Sekretarz – Wiktoria Banaszek – przedstawiciel uczniów
Członek rady – Lucyna Gąszczyk-Kubiak – przedstawiciel rodziców
Członek rady – Katarzyna Wiśniewska – przedstawiciel nauczycieli
Członek rady – Mikołaj Gapiński – przedstawiciel uczniów
Samorząd Uczniowski współdziała z dyrektorem szkoły i nauczycielami. Celem samorządności szkolnej jest wpajanie uczniom demokratycznych norm współżycia i zachęcanie ich do podejmowania działań na rzecz klasy i szkoły. Praca w nim wyzwala w młodzieży kreatywność, uwrażliwia na odpowiedzialność za swoje słowa i czyny.
Przewodniczący - Gapiński Mikołaj
Zastępca przewodniczącego - Skopiński Bartosz
Sekretarz - Chmiel Amelia
Członek Zarządu - Kempińska Patrycja
Samorząd Klasowy | |
---|---|
Ia | Greta Mikulska, Daniel Pelka, Agata Rutkowska |
Ib | Lena Krause, Aleksandra Kowalska, Julia Dzikowska |
IIa | Wiktoria Banaszek, Amelia Chmiel, Wiktoria Wiśniewska |
IIb | Bartosz Skopiński, Marika Majewska, Mikołaj Gapiński |
IIc | Maciej Czarnecki, Nikola Marciniak, Alicja Krawczyk |
IId | Roksana Bielińska, Martyna Retmańska, Artur Bauza |
IIIa | Wiktor Gryszkiewicz, Agata Makowska, Kornelia Mitura |
IIIb | Michał Śruba, Kinga Gołębiewska, Jakub Petyk |
Opiekun SU - Paweł Turbak
Godziny pracy pedagoga szkolnego
Poniedziałek | 845-945 |
Wtorek | 1040-1340 |
Środa | 940-1040, 1140-1240 |
Piątek | 940-1340 |
Kontakt z pedagogiem szkolnym możliwy za pośrednictwem dziennika Librus. W godzinach pracy pedagoga za pomocą platformy do nauki zdalnej DISCORD.
Pedagog Grzegorz Banaś.
Rok szkolny 2020/2021 | ||
---|---|---|
Nauczyciel | Nauczane przedmioty | |
Balicka Aleksandra | zajęcia logopedyczne | |
Banaś Grzegorz | historia, wiedza o społeczeństwie | |
Broniewska Jolanta | wychowanie fizyczne | |
Czarnecki Aleksander | historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie | |
Ksiądz Dąbrowski Paweł | religia | |
Gutowska-Mądra Kamila | chemia, przyroda | |
Jaworska Aneta | język polski, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie | |
Krause Jarosław | matematyka | |
Krawczyk Szymon | biologia | |
Krzewińska Anna | matematyka | |
Künstler Bolesław | matematyka | |
Murawski Janusz | matematyka, informatyka | |
Łamek Jacek | wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie | |
Rękosiewicz Anna | podstawy przedsiębiorczości | |
Stenzel Michał | język niemiecki | |
Sukowska Małgorzata | plastyka, zajęcia rewalidacyjne | |
Turbak Agnieszka | język angielski, język angielski dla przyrodników | |
Turbak Paweł | fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa | |
Walasek Małgorzata | geografia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie | |
Wiśniewska Beata | zajęcia rewalidacyjne | |
Wiśniewska Katarzyna | historia i społeczeństwo | |
Witkowska Emilia | język angielski, język angielski techniczny | |
Zywert Katarzyna | język polski, edukacja medialna |
Nauczyciel | Obowiązki związane z organizacją pracy szkoły |
---|---|
Czarnecki Aleksander | dyrektor ZSO |
Murawski Janusz | nieetatowy zastępca dyrektora |
Banaś Grzegorz | pedagog |
Wiśniewska Katarzyna | nauczyciel bibliotekarz |
Witkowska Emilia | wychowawca klasy 1a |
Gutowska-Mądra Kamila | wychowawca klasy 1b |
Banaś Grzegorz | wychowawca klasy 2a |
Turbak Paweł | wychowawca klasy 2b |
Łamek Jacek | wychowawca klasy 2c |
Walasek Małgorzata | wychowawca klasy 2d |
Turbak Agnieszka | wychowawca klasy 3a |
Krause Jarosław | wychowawca klasy 3b |
Zarząd Rady Rodziców
Przewodniczący – Agnieszka Gołębiewska
Zastępca przewodniczącego – Alina Barszcz
Przewodniczący Rady Rewizyjnej – Marek Piotrowski
Członek Rady Rodziców – Jadwiga Robaczewska-Gapińska
Członek Rady Rodziców – Mariusz Kesler
Członek Rady Rodziców – Anna Szumacher
Członek Rady Rodziców – Lucyna Gąszczyk-Kubiak
Członek Rady Rodziców – Małgorzata Czarnecka