A A A

Powiat Wąbrzeski ogłasza nabór uczniów do projektu pt.: „Przez naukę do sukcesu III”

Dnia 21.05.2019 roku uczestnicy projektu „Przez naukę do sukcesu II” realizujący zajęcia z chemii wybrali się na wycieczkę do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu.

Dnia 29.03.2019 roku ramach projektu „Przez naukę do sukesu II” uczniowie wraz z nauczycielami wąbrzeskiego liceum wzięli udział w wycieczce do "Centrum Chemii w Małej Skali" w Toruniu.

20 stycznia obchodziliśmy 100. rocznicę powrotu Wąbrzeźna do Macierzy. Z tej okazji w mieście odbywały się liczne imprezy upamiętniające ten tak ważny dla Wąbrzeźnian dzień.

Uczniowie naszej szkoły otrzymywać będą w bieżącym roku szkolnym stypendia w dwóch projektach stypendialnych Marszałka Województwa Kujawko Pomorskiego.

Dnia 13 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje rejonowe XXVIII edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. W konkursie brały udział zarówno szkoły średnie jak i podstawowe.