logo

A A A

Olimpiady

  1. Cezary Bowszyc-laureat II miejsca zawodów centralnych Olimpiady Matematycznej-1951 r.
  2. Drużyna: Leszek Budziwojski, Jarosław Dzierżak, Marian Gromadzki, Wiesława Romańczuk, Marek Węcławek-finaliści zawodów centralnych Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym-1973 r.
  3. Andrzej Dziewa-finalista zawodów centralnych Olimpiady Fizycznej-1975 r.
  4. Mateusz Wojnowski-laureat VIII miejsca zawodów centralnych Olimpiady Języka Niemieckiego-1978 r.
  5. Leszek Wetesko-laureat VI miejsca zawodów centralnych Olimpiady Artystycznej-1980 r.
  6. Witold Budzyński-laureat II miejsca zawodów centralnych Olimpiady Języka Niemieckiego-1990 r.
  7. Rafał Szupryczyński-finalista zawodów centralnych Olimpiady Języka Niemieckiego-2000 r.
  8. Karol Künstler-finalista zawodów centralnych Olimpiady Historycznej-2001 r.
  9. Monika Zawada-finalistka zawodów centralnych Olimpiady Wiedzy Ekologicznej-2002 r.
  10. Anna Nowak-finalistka zawodów centralnych Olimpiady Literatury i Języka Polskiego-2002 r.
  11. Bartosz Borysowski-finalista zawodów centralnych Olimpiady Ochrony Środowiska-2002 r.
  12. Krzysztof Kosyl-finalista zawodów centralnych Olimpiady Wiedzy Ekologicznej-2003 r.
  13. Bartosz Borysowski-laureat IV miejsca zawodów centralnych Olimpiady Ochrony Środowiska-2003 r.
  14. Bartosz Borysowski-finalista zawodów centralnych Olimpiady Wiedzy Ekologicznej-2004 r.
  15. Tomasz Kalinowski-finalista zawodów centralnych Olimpiady Wiedzy Ekologicznej-2005 r.

Konkursy

  1. Krystyna Przewoska-laureatka III miejsca Konkursu Chemicznego Ziem Polski Północnej-1972 r.
  2. Drużyna: Jerzy Kisielewski, Wiesław Ruszkowski, Leszek Urbański-laureaci I miejsca w ogólnopolskim teleturnieju marynistycznym "Polska leży nad Bałtykiem"-1977 r.
  3. Drużyna: Andrzej Dymski, Sławomir Gadziński, Mariusz Klimek-laureaci I miejsca w ogólnopolskim teleturnieju marynistycznym "Polska leży nad Bałtykiem"-1980 r.
  4. Sławomir Herbowski-laureat II miejsca w ogólnopolskim konkursie wiedzy pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"-1987 r.
  5. Drużyna: Jacek Kryczka, Marcin Kufel, Jacek Rezmer-laureaci II miejsca w ogólnopolskim teleturnieju marynistycznym "Polska leży nad Bałtykiem"- 1987 r.
  6. Drużyna: Sebastian Błaszak, Krzysztof Kultys, Robert Walkowiak-IV miejsce w finale centralnym teleturnieju „Na Olimpijskim Szlaku”-1992 r.
  7. Mirosław Trestka-laureat konkursu chemicznego im. prof. Antoniego Swiniarskiego-1997 r.
  8. Marzena Dzidek-laureatka I miejsca w ogólnopolskim konkursie wiedzy "Za naszą i waszą wolność-bohater dwóch narodów, gen. Józef Bem"- 1998 r.
  9. Sylwia Rumińska-laureatka II miejsca w ogólnopolskim konkursie wiedzy "Za naszą i waszą wolność-bohater dwóch narodów, gen. Józef Bem"-1998 r.
  10. Anna Popielarczyk-laureatka II miejsca za pracę na temat "Ocena obyczajów elity politycznej we Francji XVIII wieku"-2000 r.
  11. Karol Künstler-laureat ogólnopolskiego konkursu historycznego "Wieki Średnie"-2002 r.
  12. Drużyna: Marcin Jarzębski, Paweł Motofa, Tomasz Kalinowski, Jakub Zasadowski, Kacper Ziętara, Marta Głaczyńska, Dominika Jankowska, Kornelia Madejska, Justyna Zielińska-laureaci I miejsca konkursu na stronę internetową "Folklor mojego regionu"- 2004 r.
  13. Maciej Chmiel-I miejsce w finale wojewódzkim teleturnieju „Na olimpijskim Szlaku”-2005 r.
  14. Bartłomiej Milewski-III miejsce w finale wojewódzkim teleturnieju „Na olimpijskim Szlaku”-2005 r.
  15. Drużyna: Sebastian Dunajski, Bartosz Gorczyński, Rafał Gordon, Krzysztof Lamparski, Agata Langowska, Przemysław Lewalski, Piotr Maciejko, Bartosz Skórzewski-laureaci III miejsca konkursu na stronę internetową "Folklor mojego regionu-historie ludzi i miejsc"-2007 r.
  16. Jolanta Pocierznicka-laureatka I miejsca Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym-2007 r.
  17. Małgorzata Osip-laureatka III miejsca Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z poprawną polszczyzną na co dzień"-2007 r.
  18. Joanna Cisło-laureatka III miejsca w wojewódzkim konkursie historycznym "Zabytki naszego regionu"-2011 r.
  19. Joanna Banasik-laureatka III miejsca w wojewódzkim konkursie historycznym "Oni tworzyli naszą historię"-2012 r.
  20. Edyta Ziorkowska-laureatka III miejsca w wojewódzkim konkursie historycznym "Mądra pamięć"-2013 r.
  21. Aleksandra Góralska-laureatka I miejsca w wojewódzkim konkursie historycznym "Mądra pamięć"-2015 r.