logo

A A A

Mimo sytuacji zagrożenia epidemiologicznego w kraju, uczniowie dostali możliwość uczestniczenia w stażach zawodowych w ramach realizacji projektu "Przez naukę do sukcesu III".

W tym roku szkolnym skorzystało z tego 30 uczniów Naszej Szkoły. Przez okres wakacyjny będą pracować w: Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie, Urzędzie Miasta Wąbrzeźno, Urzędzie Gminy Ryńsk, Urzędzie Gminy Dębowa Łąka, Urzędzie Gminy Książki, Wąbrzeskim Domu Kultury, Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej, Miejskiej Telewizji Kablowej, Zespole Szkół Zawodowych oraz w Naszym Liceum. Celem projektu jest dodatkowa możliwość kształcenia, zdobywania dodatkowych kwalifikacji oraz pożyteczne wykorzystanie czasu wolnego jakim są wakacje. Z roku na rok projekt cieszy się coraz większą popularnością, mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie staży jeszcze więcej.

P.S. Fotoreportaż z pierwszego dnia staży na Naszym Facebooku.

Tekst i fot.: Kamila Prusakowska