logo

A A A

 

W minioną sobotę czyli 25 listopada, w restauracji Oaza odbyła się zabawa klas drugich, zwana połowinkami. Świętowanie w ten sposób połowy czasu trzyletniej nauki, stało się tradycją w naszym liceum.

Na początku spotkania głos zabrała przewodnicząca Rady Szkoły pani Justyna Przybyłowska, która przywitała ciepło wszystkich zebranych. Zaraz po niej dyrektor, pan Aleksander Czarnecki, złożył nam życzenia udanego wieczoru w miłej atmosferze, co w niedługim czasie się ziściło. Uczniowie, ich wychowawcy oraz rodzice bawili się naprawdę wyśmienicie przy dźwiękach muzyki DJ Lazaro. Wystrojeni i w wyśmienitych nastrojach, prezentowali swoje umiejętnościami taneczne na parkiecie. Niektórzy zabrali ze sobą osoby towarzyszące, dzięki czemu z nielicznego grona tegorocznych drugoklasistów zrobiła się spora gromadka wesołej i roztańczonej młodzieży. Zabawa mogłaby trwać do białego rana.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom połowinek za to, że mogliśmy spotkać się we własnym gronie i uczcić to, że jesteśmy już w połowie naszej licealnej edukacji!

Tekst: Kinga Kamińska

Fotografie z połowinek na naszym facebooku.