logo

A A A

10 października w Bydgoszczy odbyły się indywidualne i drużynowe biegi przełajowe Wojewódzkiej Licealiady w których udział wzięły dziewczęta z naszej szkoły: Natalia Barszczyk, Klaudia Zielińska, Natalia Witos, Wiktoria Kurasiewicz, Weronika Kłyza, Natalia Sankiewicz.

Zawody tradycyjnie odbyły się w tak zwanej „Dolinie Śmierci”. Nasze reprezentantki zmierzyły się z wymagającym dystansem 1500 m. Trasa, którą pokonały była ogromnym wyzwaniem, z pewnością nie każdy poradziłby sobie z jej wyzwaniami.

W indywidualnym biegu uczennice naszej szkoły zajęły miejsca poza ścisłą czołówką. Natomiast jako drużyna wywalczyły drugie miejsce. W nagrodę dziewczęta otrzymały srebrne medale i puchar dla szkoły.

To kolejny sukces biegowy sukces dziewcząt z naszego liceum. Gratulujemy i życzymy dalszych !

Tekst: (ac, kz), fot.: ws