logo

A A A

 

18 grudnia w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży odbyła się uroczysta gala, w czasie której przyznane zostały certyfikaty stypendium Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Stypendiami uhonorowani zostali uczniowie biorący udział w projekcie: „Prymus Pomorza i Kujaw”.

Celem projektu jest zwiększenie szans rozwoju edukacyjnego uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki lub przedsiębiorczości, uczących się w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych.
W bieżącym roku szkolnym z rejonu powiatu wąbrzeskiego, stypendium otrzymało dwoje uczniów. W gronie „najlepszych” znalazła się Julia Trzcińska – uczennica klasy Ib LO im. Zygmunta Działowskiego w Wąbrzeźnie. W klasie III gimnazjum, Julia uzyskała tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z geografii.
Serdecznie gratulujemy wyróżnienia i życzymy kolejnych równie wysokich osiągnięć w nauce.

Loading...

Tekst i fot.: Katarzyna Wiśniewska, Szymon Zdziebło