W środę 30 maja odbyły się DRZWI OTWARTE, w trakcie których uczniom klas trzecich szkół gimnazjalnych zaprezentowaliśmy naszą szkołę. Na auli, w poszczególnych salach lekcyjnych oraz na sali gimnastycznej odbywały się przygotowane przez nauczycieli oraz uczniów rozmaite prezentacje i pokazy związane z przygotowaną ofertą edukacyjną na rok szkolny 2018/2019.

Nie zabrakło także informacji o szerokiej ofercie związanej z edukacją kulturalną oraz rozrywkami i atrakcjami jakie czekają na przyszłych uczniów wąbrzeskiego liceum. W promowaniu zalet szkoły wspomagali nas także nasi absolwenci. W trakcie DRZWI OTWARTYCH odwiedzili nas uczniowie klas trzecich z gimnazjów w Wąbrzeźnie, Ryńsku, Zieleniu, Myśliwcu, Dębowej Łące, Książkach oraz Nowej Wsi Królewskiej.

Relacje fotograficzne z imprezy znajdują się na facebooku szkoły.

Tekst: Aleksander Czarnecki, fot. Jarosław Krause