Tradycyjnie już ostatnim szkolnym w „starym roku” spotkaniem licealistów jest przegląd kolęd i piosenek świątecznych. W tegorocznym, po raz pierwszy poza występami uczniowskimi, kolędę zaprezentowali także nauczyciele, co spotkało się z wielkim aplauzem ze strony uczniów.

Muzycznym finałem przeglądu był występ Julii Przybyłowskiej, która zaśpiewała wzruszającą kolędę Przekażmy sobie znak pokoju. Na zakończenie przeglądu gospodarze klas odebrali z rąk dyrektora i przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego lampiony z betlejemskim światełkiem pokoju. Przegląd został przygotowany i przeprowadzony pod kierunkiem uczennic klasy 2a: Alicji Gołaszewskiej, Angeliki Potorskiej i Julii Przybyłowskiej. Po spotkaniu na auli wszystkie klasy kontynuowały spotkania na wigilijnych spotkaniach klasowych. Szersza foto relacja na naszym facebooku.

Tekst: Aleksander Czarnecki, fot.: Marcelina Betlejewska