logo

A A A

Rozpoczęliśmy wakacje. Niestety zakończenie roku szkolnego nie odbyło się w tradycyjny sposób, a było to spowodowane sytuacją jaka panuje obecnie w Polsce jak i na świecie. Nie był to łatwy czas dla nauczycieli jak i dla uczniów, ale bądźmy dobrej myśli, że spotkamy się we wrześniu.

W piątek dnia 26 czerwca klasy wraz z wychowawcami spotkały się online na komunikatorach internetowych, aby podsumować miniony rok szkolny i życzyć sobie zdrowych oraz bezpiecznych wakacji. Świadectwa i nagrody za osiągnięcia odbierane są przez uczniów w szkole w wyznaczonych terminach zgodnie z wymogami sanitarnymi. W tym roku szkolnym było wyjątkowo dużo świadectw z wyróżnieniem. W klasach pierwszych oraz drugich łączna ich liczba wyniosła aż 35. W liceum trzyletnim najwyższe wyniki w nauce uzyskali: Jakub Walkiewicz- klasa IIa, Julia Trzcińska- klasa IIb, Julia Sankiewicz- klasa Id. W liceum czteroletnim najwyższe wyniki w nauce uzyskali: Marta Lisowska- klasa Ib, Marta Kwiecińska- klasa Ib, Szymon Kwiatkowski- klasa Ib. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i dziękujemy za tak aktywny udział na rzecz szkoły.

Do zobaczenia we wrześniu.

Kamila Prusakowska