logo

A A A

W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie chętnie uczestniczyli w prowadzonych w naszej szkole konkursach tematycznie związanych z biologią. Jeden z nich dotyczący wiedzy ekologicznej cieszył się rekordową wręcz frekwencją, uczestniczyło w nim aż 26 uczniów.

Rozgrywki między licealistami zostały już podsumowane. Do etapu okręgowego, który odbędzie się w kwietniu w Bydgoszczy, XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej zakwalifikowała się uczennica klasy III A – Anna Wiśniewska. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Medycznej TEB-MED do finału wojewódzkiego zakwalifikowały się kolejno: Jagoda Skwark z klasy II B, Aleksandra Janiak z klasy II B oraz Marta Będziechowska z klasy III B. Finał odbędzie się 5 marca w Toruniu. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy naszym uczennicom kolejnych sukcesów na wyższych szczeblach, niech ogrom waszej wiedzy zaowocuje dalej, a pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w konkursach i sumiennego przygotowania do nich w przyszłym roku.

Tekst: Jagoda Kudłacz