Wojewódzka Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt

26 stycznia w Brodnicy rozegrane zostały finały Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt, w których reprezentacja wąbrzeskiego LO zmierzyła się z drużynami III LO w Brodnicy oraz Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni. W pierwszym meczu nasza drużyna musiała uznać wyższość gospodyń czyli zespołu  III LO w Brodnicy. Natomiast w drugim spotkaniu licealistki z Wąbrzeźna pokonały drużynę Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni, co finalnie dało drugie miejsce w finałowych rozgrywkach Licealiady. Srebrne medale dla naszej szkoły wywalczyły: Aleksandra Dulka, Nadia Forystek, Natalia Gromadzka, Martyna Kalinowska, Daria Lisowska, Oliwia Przybysz, Julia Sikora, Annabel Stachowska, Weronika Tomaszewska oraz Laura Witkowska. Warto podkreślić, że po kilku latach przerwy, nasze piłkarki ręczne wróciły do ścisłej czołówki województwa w kategorii szkół średnich.  Co również istotne, to bardzo młoda drużyna, która w podobnym składzie za rok także powalczy o najwyższe trofea w mistrzostwach województwa szkół średnich.

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę