Nasi stypendyści

W roku szkolnym 2023/2024 stypendium Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego – Prymus Pomorza i Kujaw przyznawane było w zmienionej w stosunku do lat minionych formule. Nie było już podziału na ścisłowców i humanistów. Wszystkich kandydatów obowiązywała jedna formuła, a warunkiem podstawowym do uzyskania stypendium Prymusa Pomorza i Kujaw były osiągnięcia edukacyjne za okres minionych trzech lat szkolnych. W gronie tegorocznych stypendystów znalazło się siedmiu uczniów Działowskiego: Lidia Banaś, Julia Białkowska. Ilona Błaszkiewicz, Paweł Dąbrowski, Laura Grabowski, Lena Krause oraz Amelia Szrubka. Z tego grona, Julia Białkowska i Amelia Szrubka, uzyskały stypendium za osiągnięcia w okresie nauki w szkole podstawowej, a pozostała piątka za wyniki uzyskane w trakcie edukacji licealnej. W stosunku do poprzedniego roku szkolnego zanotowaliśmy o jedno stypendium więcej. I oby ten trend dało się utrzymać w kolejnych latach. Cała siódemka wypracowała sobie prawo do stypendium za uzyskane tytuły laureatów lub wyróżnienia  w wojewódzkim konkursie historycznym „Oni tworzyli naszą historię”. Licealiści konkursowe prace przygotowywali pod kierunkiem nauczycieli historii;  Grzegorza Banasia i Aleksandra Czarneckiego.

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę