Poloneza czas zacząć…

Polonezem w układzie choreograficznym przygotowanym pod czujnym okiem pana Jacka Łamka rozpoczęli zgodnie z tradycją uczniowie klas czwartych swoją Studniówkę. Co warto podkreślić w balu uczestniczyli wszyscy uczniowie klas maturalnych, a pary do poloneza dopełniali uczniowie z klas młodszych. Z kolei, część oficjalna z udziałem nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości odbyła się zgodnie z niepisanym szkolnym  studniówkowym ceremoniałem. Okolicznościowy list  z życzeniami dla maturzystów  w imieniu Starosty Wąbrzeskiego Krzysztofa Maćkiewicza odczytał kierownik Wydziału Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego Krzysztof Buchmiet. Gospodarzami części oficjalnej byli Greta Mikulska z klasy 4a i Karol Kubiak z klasy 4b. Część artystyczna zachwyciła publiczność, która występujących czwartoklasistów nagrodziła brawami na stojąco. Gospodarzami tej odsłony na wesoło byli Lena Krause z klasy 4b i Daniel Pelka z klasy 4a. A później rozpoczęła się niezapomniana zabawa taneczna do wczesnych godzin rannych, którą poprowadził DJ Pasblo. Natomiast fotografie i film z tego niezapomnianego i jedynego w swym rodzaj wydarzeniu realizowali Sylwia i Marcin Zduniak. Nie zabrakło także dodatkowych atrakcji, takich jak żartobliwa fotobudka, czerwony dywan, ścianka do okolicznościowych zdjęć czy też studniówkowy tort.

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę