Spotkanie z Dariuszem Michalczewskim

5 października grupa uczniów wąbrzeskich szkół, w tym także  Działowskiego, miała okazję stanąć oko w oko z byłym mistrzem świata wagi półciężkiej w boksie – Dariuszem Michalczewskim. Na spotkaniu, które odbyło się w hotelu Rondo, uczniowie mogli wysłuchać wspomnień i anegdot z życia pięściarza, zadawać nawet najtrudniejsze pytania oraz zrobić sobie z nim zdjęcie i otrzymać pamiątkowy autograf.  Młodzi widzowie dostali także kilka rad od wybitnego sportowca, dotyczących drogi do życiowego sukcesu. Takie spotkania ze sławnymi ludźmi są wspaniałą inspiracją dla młodych osób, dającą nadzieję na to, że nauką, determinacją i ciężką pracą, można spełnić marzenia i osiągnąć sukces.

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę