Sportowe wyzwania Działowskiego

W ostatnim czasie sport bardzo aktywnie towarzyszył uczniom naszego Liceum. Nasi uczniowie nie tylko odnajdują się w lekkoatletyce, ale również szukają wyzwań w innych dyscyplinach sportu. Dzięki zaproszeniu Pana Wojciecha Berezy-dyrektora Zespołu Szkół, dziewięcioosobowa grupa uczniów Działowskiego mogła spróbować swoich sił w strzelectwie sportowym, gdzie okazało się, że mamy całkiem niezłych strzelców. Już niebawem będziemy mogli wziąć udział w Międzyszkolnym Konkursie Strzeleckim z okazji Święta Niepodległości. Natomiast 3 października Paweł Oskwarek, Antoni Lepisz i Kajetan Dąbrowski zmierzyli się w finałach Kujawsko-pomorskiej Licealiady w koszykówce 3×3 chłopców w Grudziądzu. Nasza reprezentacja zajęła tam siódme miejsce. Nie zabrakło nas również na spotkaniu z Dariuszem Michalczewskim w hotelu Rondo oraz na widowni hali sportowej w Toruniu, podczas  Copernicus VolleyballCup, turnieju siatkarskiego upamiętniającego 550 rocznicę urodzin wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika.  W Arenie Toruń zmierzyły się ze sobą trzy czołowe drużyny występujące w Plus Lidze: Projekt Warszawa, Aluron CMC Warta Zawiercie i Indykpol AZS Olsztyn oraz lokalna drużyna CUK Anioły Toruń, której właścicielem jest reprezentant Polski – Wilfredo Leon. 

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę