Połowinki 2023

W piątkowy wieczór 3 listopada, uczniowie klas 3 bawili się na swoich Połowinkach. Impreza rozpoczęła się o godzinie 17-tej, w bajecznej i klimatycznej scenerii j restauracji Stary Młyn. Na uczniów, w ten wieczór czekało wiele niezapomnianych atrakcji. Na wstępie powitał nas pan dyrektor Aleksander Czarnecki . Wspominał, jak niedawno przyszliśmy do tej szkoły i już jesteśmy na półmetku. Tak szybko mija czas i już w przyszłym roku staniemy przed egzaminem dojrzałości.  Po oficjalnej części przyszedł czas na zabawę. DJ PROMO doskonale rozbawił wszystkich gości. W trakcie imprezy wyłoniono królową i króla parkietu, którymi zostali Vanessa Dąbrowska i Wojciech Sumiński. Bal trwał do północy, ale wspomnienia o nim pozostaną na zawsze. Za ten wspaniały czas i za przygotowanie całej imprezy chcielibyśmy bardzo podziękować pani Agnieszce Olszewskiej, pani Alinie Wawrzyniak i pani Kindze Rolirad. To dzięki nim wszystko było dopięte na ostatni guzik i dopracowane do perfekcji. Serdecznie dziękujemy również państwu Zduniak (ZDUNIAK Studio), którzy uwieczniali nasze wspomnienia, realizując sesję fotograficzna i filmową oraz DJ-owi  Promo, który dbał o dobrą zabawę i oprawę muzyczną.