Dzień bez plecaka

Od jakiegoś czasu w szkołach pojawia się „Dzień bez plecaka”. Na prośbę uczniów również i Zarząd Samorządu Uczniowskiego naszego liceum zorganizował tę akcję. Odbyła się ona 21 marca. Przywitaliśmy więc wiosnę w nietypowy sposób. Zastąpiliśmy na ten dzień swoje plecaki wybranymi ciekawymi zamiennikami. Książki i zeszyty przynieśliśmy w kartonach, koszykach, zabawkach czy pokrowcach na instrumenty muzyczne. Po trzeciej godzinie lekcyjnej zebraliśmy się na placu przed szkołą, by nagrodzić autorów najbardziej kreatywnych rozwiązań. Wszyscy głosowaliśmy za najlepszymi według nas pomysłami. Wyróżnieni zostali:

1 miejsce – Mikołaj Baran, kl. 3b, zamiennik plecaka: skrzynka;

2 miejsce – Lena Krause, kl. 2b, zamiennik plecaka: ponton;

3 miejsce – Karol Kubiak, kl. 2b, zamiennik plecaka: bęben pralki.

Gratulujemy pomysłowości i zaangażowania!

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę