Współpraca z Politechniką podsumowana

Dnia 20 kwietnia na auli szkoły odbyło się podsumowanie współpracy z Politechniką Gdańską. Przyjechał do nas dr inż. Maciej Reichel, który koordynował projekt. W spotkaniu uczestniczyły grupy matematyczne, a także biologiczno-chemiczna z klas drugich i trzecich. Byli to więc uczniowie, którzy mieli okazję udać się na wyjazdy organizowane w ramach działania z Politechniką.

Projekt, zrealizowany w bieżącym roku szkolnym, rozpoczął się jeszcze przed zeszłymi wakacjami, kiedy zapoznano z nim naszych licealistów. W jego trakcie dwukrotnie odwiedziliśmy Gdańsk, zwiedzając laboratoria Politechniki. Następnie spróbowaliśmy swoich sił w sterowaniu statkami podczas pobytu w Ośrodku Szkolenia Kapitanów Żeglugi Wielkiej w Kamionce.

Współpraca z Politechniką pozwoliła nam poznać jej ofertę i możliwości, jakie oferuje. Ukazała nauki ścisłe jako tematy, które mogą zafascynować. Wzbogaciła nas też o nowe, ciekawe doświadczenia.

Na jej podsumowanie Pan Reichel przygotował dla nas niespodzianki. Po opisaniu naszych wrażeń i przemyśleń na temat projektu, losowaliśmy numerki, do których przypisane były różne upominki. Dostaliśmy kubki, bluzy czy gadżety elektroniczne, promujące Politechnikę. Na koniec nie zabrakło naszych podziękowań za całą organizację.

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę