Wigilie klasowe

W Działowskim wraz z kończącym się rokiem kalendarzowym, kończy się również półrocze. Dlatego też w ostatnim dniu przed Świętami Bożego Narodzenia, tradycyjnie już w sali widowiskowej WDK, wraz z uroczystym kolędowaniem jest również podsumowanie półrocza przez pana dyrektora Aleksandra Czarneckiego. Spośród 249 uczniów, 20 uzyskało 

średnią ocen co najmniej 4,75 oraz zachowanie wzorowe lub bardzo dobre: 

Julia Białkowska – 1a, Lena Dąbrowska – 1b. Amelia Szrubka – 1b, Dagmara 

Żabińska – 1b, Patrycja Bartkowska – 1b, Patrycja Dziełak – 1b, Zuzanna 

Zacharkiewicz – 1b, Aleksandra Dulka – 2a, Martyna Gryczkowska – 2a, 

Zuzanna Kołpacka – 2a, Zuzanna Kurkiewicz – 2a, Wiktoria Masłowska – 2a, 

Izabela Mroczka – 2a, Lidia Banaś – 2b, Zofia Zygnarowska – 2b, Mikołaj 

Marciniak – 3a, Konrad Szablewski – 3a, Paweł Oskwarek (5,21 – najwyższa 

średnia ocen w szkole) – 3b, Karol Kubiak – 4b, Marcin Melerski – 4b. 

Wymieniona grupa uczniów została uhonorowana dyplomami za bardzo dobre 

wyniki w nauce i wyróżniającą postawę. 

Wśród klas najwyższą średnia – 4,46, uzyskała klasa 1c. Również ta klasa 

legitymuje się najwyższą frekwencją. 

Natomiast dyplomami za aktywną pracę na rzecz szkoły i środowiska 

lokalnego wyróżnieni zostali: Zuzanna Białkowska – 1a, Zuzanna Rak – 1a, 

Maja Dąbrowska – 2a, Patrycja Marchewka – 2a, Nadia Markuszewska – 2a, 

Oliwia Makowska – 2b, Paulina Sroka – 2c, Antonia Tiré – 2c, Maja Zagacka – 

2c, Seweryn Andrzejewski – 3a, Aleksandra Dziaduszewska – 3a, Nadia 

Grzemska – 3a, Jakub Homa – 3a, Jakub Jabłoński – 3a, Martyna Kania – 3a, 

Dawid Olszewski – 3a, Natalia Rolirad – 3a, Mateusz Skwark – 3a, Karol Cisło 

– 3b, Laura Grabowski – 3b, Nikodem Kempa – 3b, Oliwia Markuszewska – 3b, Seweryn Plewa – 3b, Daria Serhiienko – 3b, Wojciech Sumiński – 3b, Maja Wiśniewska – 3b, Kornelia Templin – 4a, Klaudia Becker – 4b, Zuzanna 

Langowska – 4b, Joanna Węglerska. 

Po rozdaniu dyplomów, Samorząd Szkolny przedstawił krótką prezentację na temat Świąt Bożego Narodzenia, wprowadzając wszystkich uczestników w magię przedświąteczną. Na koniec wszystkie klasy prezentowały wybrane przez siebie kolędy. Po oficjalnej uroczystości wszyscy udali się do szkoły, gdzie odbyły się spotkania klasowe. Pan dyrektor wszystkim klasom przyniósł światełko pokoju oraz jeszcze raz złożył każdemu życzenia. Życzymy wszystkim wesołych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych. Wypoczywajcie i nabierajcie sił przed kolejnym półroczem. 

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę