Otrzęsiny klas pierwszych

W piątek – 15 grudnia na 6. i 7. godzinie lekcyjnej odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, czyli tradycyjne wprowadzenie pierwszaków do społeczności szkolnej Działowskiego. Zostały one przygotowane przez zeszłorocznych zwycięzców otrzęsin – klasę 2a.  

Klasy pierwsze zmierzyły się ze sobą w aż 11 konkurencjach takich jak: quiz o szkole, układ taneczny czy prezentacja przygotowanej scenki z wylosowanych filmów, seriali i bajek. Uczestnicy byli oceniani przez czterech jurorów. Podczas zabaw było dużo śmiechu i wszyscy dobrze się bawili.  

Do końca walka o pierwsze miejsce była wyrównana. Finalnie jednak zwycięzcami okazali się uczniowie z klasy 1b. Klasa 1a natomiast, mimo bardzo zaciekłej walki otrzymała najmniej punktów ze wszystkich klas. To właśnie uczniowie tej klasy musieli wypić eliksir goryczy, przygotowany przez organizatorów. Mówili, że jest niedobry, ale taka jest cena przegranej. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom za świetną atmosferę podczas zabaw. Mamy nadzieję, że otrzęsiny na zawsze zapadną w pamięci pierwszaków i będą wspominane przez nich z uśmiechem. Czekamy na następne otrzęsiny za rok, które będą organizowane przez naszych zwycięzców- klasę 1b. 

autor: Zuzanna Kurkiewicz

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę