Siatkówka plażowa w wykonaniu Działowskiego

Mimo, że wakacje powoli dobiegają końca i wszyscy szykują się już na powrót do szkoły, to uczniowie naszego liceum postanowili spędzić ostatnie słoneczne chwile bardzo aktywnie. Skorzystali z oferty Młodzieżowej Rady Wąbrzeźna i zgłosili się do 5. Młodzieżowego Turnieju Siatkówki. Miał on miejsce na boisku do siatkówki plażowej przy wąbrzeskim amfiteatrze. W wydarzeniu wzięło udział aż 8 dwuosobowych drużyn, które w większości składały się z naszych uczniów. Dwie drużyny stanęły nawet na podium zajmując kolejno 2 miejsce – Nikodem Zieliński i Nikodem Trybuś oraz 3 miejsce – Paweł Oskwarek i Kajetan Dąbrowski. Serdecznie gratulujemy wygranych i cieszymy się, że nasi uczniowie nie tylko chętnie uczestniczą w życiu szkoły, ale również angażują się w życie miasta.

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę