Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 

W tym roku uczniowie później niż zwykle rozpoczęli rok szkolny.  1 września wypadł w piątek, dlatego 4 września rozpoczęła się inauguracja roku szkolnego 2023/2024, a ponieważ z roku na rok uczniów w naszym Liceum przybywa, to uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbyła się w sali widowiskowej pobliskiego WDK, punktualnie o godzinie 9. 

Jak co roku, po skończonych wakacjach dyrektor Aleksander Czarnecki powitał nas miłymi słowami oraz trzem pierwszym klasom wręczył Listy Powitalne. Cieszymy się, że z roku na rok społeczność Działowskiego się rozrasta i mamy nadzieję, że nowo przybyli uczniowie odnajdą się w naszej społeczności i staną się jej częścią. Powitalne słowa skierował również do uczniów w-ce Starosta Wąbrzeski Karol Sarnecki. Ponieważ początek roku zbiega się w czasie z rocznicą wybuchu II Wojny Światowej, dlatego nie zabrakło również akcentów patriotycznych, oraz złożenia hołdu byłemu dyrektorowi szkoły Ś.P Janowi Różyckiemu. Przedstawiciele Liceum zapalili znicz na jego symbolicznym grobie na Starym Cmentarzu. 

Po apelu wszyscy udali się do szkoły, na spotkania z wychowawcami i dawno niewidzianymi kolegami i koleżankami. Mamy nadzieję, że ten rok będzie dla was owocny i pełen sukcesów. Pamiętajcie, że marzenia się spełniają, dlatego warto gonić za nimi. 

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę