Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Dnia 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Uroczysta inauguracja odbyła się na auli w dwóch turach: o godzinie 8:30 pojawiły się klasy pierwsze i trzecie, a o godzinie 9:30 klasy drugie i czwarte.

Pan dyrektor Aleksander Czarnecki powitał nas bardzo serdecznie wystąpieniem, a przedstawiciele uczniów naszego liceum złożyli kwiaty na grobie byłego dyrektora szkoły śp. Jana Różyckiego, zamordowanego przez NKWD. Po apelu wszyscy w radosnych nastrojach udali się wraz z dawno niewidzianymi nauczycielami oraz koleżankami i kolegami do klas. Razem z nowo poznanymi rówieśnikami do sal udali się z kolei nasi nowi uczniowie z trzech pierwszych klas. Mamy nadzieję, że ten rok będzie dla każdego owocny, pełen nowych, ciekawych wyzwań i sukcesów, uczniowie klas pierwszych dobrze odnajdą się w murach szkoły, nawiążą nowe przyjaźnie, a uczniowie klas czwartych przyniosą chlubę naszej szkole zdając maturę na najwyższym poziomie. Powodzenia 🙂

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę