Powiatowe biegi sztafetowe

Ostatni tydzień września, był początkiem zmagań sportowych naszych lekkoatletek. 29 września nasze drużyny sztafetowe dziewcząt i chłopców, wzięły udział w zawodach powiatowych. Dziewczęta wygrały walkowerem, ponieważ drużyna Zespołu Szkół Zawodowych stawiła się na linii startu z niewystarczającą liczbą zawodniczek. Pomimo tego, jednak drużyna naszych dzielnych lekkoatletek postanowiła stanąć do walki z obiema drużynami chłopców. Był to jednak start poza konkurencyjny. Drużyna chłopców naszego Liceum, niestety nie zdołała pokonać przeciwników i zdobyła drugie miejsce. Wszystkim zawodnikom życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie nasi chłopcy też zdobędą pierwsze miejsce, a za dziewczęta trzymamy kciuki 20 października w Bydgoszczy na Wojewódzkiej Licealiadzie. 

Drużyna dziewcząt: Laura Grabowski, Martyna Kalinowska, Annabel Stachowska, Marta Ciupak, Weronika Tomaszewska, Daria Lisowska i Otylia Słupska 

Drużyna chłopców: Nikodem Kempa, Mikołaj Wojdak, Jakub Jabłoński, Paweł Oskwarek, Daniel Pelka, Dawid Olszewski i Karol Cisło 

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę