Odliczanie do Świąt rozpoczęte

Co roku 6-go grudnia w naszej szkole obchodzone są mikołajki. Obowiązuje niepisana zasada “przebrany nie pytany”, dlatego wszyscy uczniowie przebierają się w stroje Mikołajów, Elfów czy Reniferów. Każdy w tym dniu czuje magię świąt a klasy odwiedzają pomocnicy Świętego Mikołaja częstujący łakociami. Szkoła przystrojona jest światełkami i ozdobami, na korytarzu stoi choinka oraz świąteczna skrzynka, do której można włożyć kartkę z życzeniami dla znajomych, przyjaciół lub nauczycieli. 

W tym roku odbył się także świąteczny turniej koszykarskich czwórek, w którym wzięły udział cztery drużyny: Culineo- kapitan Oliwier Czerwiński, Michaśki- kapitan Michał Świdzicki, Got your ankles- kapitan Daniel Pelka oraz Paczka Czipsów- kapitan Antek Lepisz. Po emocjonujących zmaganiach zwyciężyła drużyna Culineo, Oliwiera Czerwińskiego, której serdecznie gratulujemy. Indywidualne nagrody otrzymali także najlepiej punktujący zawodnicy: Oliwier Czerwiński, Michał Świdzicki i Daniel Pelka. 

             Laura Grabowski 

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę