Nasi stypendyści

Humaniści na start – to program stypendialny Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego promujący uczniów szkół podstawowych i średnich naszego województwa, którzy uzyskują szczególne osiągnięcia edukacyjne w zakresie przedmiotów humanistycznych. W gronie tegorocznych stypendystów tego programu znalazło się sześciu uczniów naszej szkoły: Lidia Banaś, Ilona Błaszkiewicz, Weronika Dziub, Lena Krause, Paweł Dąbrowski i Bartosz Socha. W ten sposób, jako szkoła  możemy pochwalić się większą liczbą stypendystów w stosunku do dwóch poprzednich lat. Co warto podkreślić,  piątka uczniów uzyskała kwalifikację do stypendium dzięki  wyróżniającym wynikom w wojewódzkim konkursie historycznym Oni tworzyli naszą historię. Tegorocznym laureatom stypendium  Humaniści na start serdecznie gratuluję i życzę wielu kolejnych  osiągnięć i sukcesów.

Aleksander Czarnecki

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę