Licealiada po półmetku

Jak nigdy do tej pory, nasza szkoła plasuje się w bieżącym roku szkolnym wysoko w punktacji łącznej dla szkół średnich Kujawsko Pomorskiej Licealiady, do którego zaliczane są rezultaty wszystkich zawodów rozgrywanych w ramach wojewódzkiego kalendarza Szkolnego Związku Sportowego. Aktualnie, po rozegraniu 17 z 27 dyscyplin, klasyfikowani jesteśmy na 7 miejscu, na uwzględnianych w zestawieniu 113 szkół średnich z kujawsko – pomorskiego. Lokata tym bardziej cieszy, gdyż tak naprawdę jesteśmy niewielką szkołą i to bez klas sportowych. Na naszym koncie są dwa medale Licealiady, brązowy Oliwii Makowskiej w pływaniu w stylu motylkowym oraz srebrny w piłce ręcznej dziewcząt, który wywalczyły: Aleksandra Dulka, Nadia Forystek, Natalia Gromadzka, Martyna Kalinowska, Daria Lisowska, Oliwia Przybysz, Julia Sikora, Annabel Stachowska, Weronika Tomaszewska oraz Laura Witkowska. Punktowaliśmy także w takich dyscyplinach jak: tenis stołowy, badminton, koszykówka 3×3, sztafetowe biegi przełajowe,  sztafeta 4×400 metrów. Do rozegrania pozostało 10 konkurencji, nie we wszystkich wystąpimy, ale trzeba mieć nadzieję że lokatę w czołówce uda się zachować.

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę