Aktywny Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka, przypadającego na pierwszy dzień czerwca, w minioną środę zajęcia lekcyjne zostały u nas zastąpione grami i zabawami.

Pierwszym punktem programu był Dzień Sportu. Każda klasa wyznaczyła swoich reprezentantów do konkurencji takich jak: skok w dal, sztafeta, skakanie na skakance, rzuty karne, rzuty do kosza, rzut piłką lekarską. Po wykorzystanych próbach uczniów, swoich sił w dyscyplinach próbowali również nasi nauczyciele. Jury zsumowało zdobyte punkty i okazało się, że pierwsze miejsce na podium zajęła klasa 3A. 

Następnie na licealistów czekały inne zabawy, z których kluczową było karaoke. Także tym razem doświadczyliśmy zdrowej rywalizacji. Każdą klasę reprezentowały po dwie chętne osoby, których duet wykonał fragmenty dwóch wylosowanych piosenek. Podczas gdy jurorzy ustalali wyniki konkursu, także inne osoby postanowiły przyłączyć się do śpiewania. Usłyszeliśmy zarówno solowe występy, jak i grupowe. Ponownie zaangażowali się i uczniowie i nauczyciele. Po tym ogłoszono laureatów – pierwsze miejsce zdobyła klasa 2b. Na koniec nadszedł czas na godzinną dyskotekę.

Trzeba przyznać, że spędziliśmy tegoroczny Dzień Dziecka udanie – w aktywny, kreatywny i miły sposób.

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę