Budżet Obywatelski

Głosowanie na projekty do Budżetu Obywatelskiego Wąbrzeźna 2024 trwa! Jeśli uznają Państwo zgłoszony przez nauczyciela LO Michała Stenzel projekt nr 1 „Zestaw drążków i poręczy do treningu z obciążeniem własnego ciała (street workout)” za interesujący, to bardzo proszę o głos! Głosować może każdy mieszkaniec Wąbrzeźna niezależnie od wieku!

Najłatwiej zagłosować przez Internet na stronie Budżetu Obywatelskiego:

https://wabrzezno.konsultacjejst.pl/budzet/glosowanie/018866fd-10ae-4082-b890-3b7386033462?fbclid=IwAR0l4AulnmIFfNSMvbojJIGsibVZEdbYPOmwoagJFjll8LuJZefpeSJvaFA

Projekt przewiduje zaprojektowanie i budowę zestawu drążków i poręczy o różnej wysokości do ćwiczeń fizycznych. Plac miałby powstać w pobliżu miasteczka ruchu drogowego w kompleksie sportowo-rekreacyjnym na wąbrzeskim Podzamczu.

Street workout jest zyskującą na popularności formą treningu siłowego jakim jest kalistenika – różnorodne ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała.

Taki trening jest odpowiedni dla prawie każdego. Kluczowymi elementami w street workout są: pompki, stanie na rękach, podciągnięcia na drążkach, zwisy, dipy na poręczach oraz różne kombinacje powyższych ćwiczeń.

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę