Wakacyjne staże zawodowe

3 lipca rozpoczęły się wakacyjne staże dla uczniów naszej szkoły. Są one zorganizowane w ramach projektu „Przez naukę do sukcesu IV”. Taki staż trwa miesiąc i odbywa się w lipcu lub sierpniu. W tym roku w stażach uczestniczyć będzie 27 stażystów. W trakcie stażu uczeń nabywa umiejętności, które zwiększają jego szanse na późniejsze zatrudnienie. Staże realizowane są w: Telewizji Wąbrzeźno, Wąbrzeskim Domu Kultury, Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wąbrzeźnie oraz w filiach w Dębowej Łące  i Ryńsku, Starostwie Powiatowym, Powiatowym Urzędzie Pracy, Urzędzie Gminy Ryńsk, Urzędzie Gminy Dębowa Łąka, Urzędzie Gminy Książki, a także w naszej szkole. A po przepracowanym miesiącu stażyści otrzymają zasłużone wynagrodzenie.

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę