Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

W sobotę 13 kwietnia w Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi odbył się finał okręgowy 39 Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Tradycyjnie już wśród finalistów tej olimpiady nie zabrakło uczniów naszej szkoły, którą w tegorocznej edycji reprezentowali Marcin Melerski i Paweł Oskwarek. Finałowe zmagania okazały się szczególnie udane i szczęśliwe dla Marcina, który po części pisemnej zajął drugą lokatę i utrzymał ją także w części ustnej. W ten sposób Marcin jako laureat etapu okręgowego, uzyskał kwalifikację do etapu centralnego olimpiady, który odbędzie się na początku czerwca w Radomiu. Uczniów do olimpijskich zmagań przygotowywał nauczyciel biologii Szymon Krawczyk. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za udany występ w finale centralnym.

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę