Biologiczne osiągnięcia Działowskiego

Tytuł laureata drugiego miejsca Marcina Melerskiego w finale wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Ekologicznej to nie jedyne osiągnięcie naszych uczniów w konkursach przedmiotowych związanych z biologią w roku szkolnym 2023/24. W minionym tygodniu rozstrzygnięte zostały kolejne dwa konkursy. W finale centralnym Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej i Ekologicznej, której organizatorem był Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, wystąpiła Laura Grabowski uzyskując tytuł finalisty. Natomiast w finale okręgowym Olimpiady Zdrowia PCK Marta Blonkowska zajęła 4 miejsce. Obydwie uczennice do konkursowych zmagań przygotowywał nauczyciel biologii Szymon Krawczyk. Uczennicom i nauczycielowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów edukacyjnych.

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę