Apel eko-Załogi

Stowarzyszenie Młodych Gminy Płużnica realizuje projekt pt. „eko-Załoga” w ramach, którego włącza młodzież z powiatu wąbrzeskiego w działania na rzecz ochrony lokalnego środowiska. Eko- Załoga to grupa młodzieży, która będzie działać lokalnie na rzecz poprawy klimatu. Projekt eko-Załoga finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOGi Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

W ramach najnowszego spotkania „Zlotu Wizjonerów”, młodzież napisała „Apel Młodych Ludzi z powiatu wąbrzeskiego w sprawie ochrony lokalnego środowiska”. Jego treść zamieszczamy poniżej i prosimy o zapoznanie się z nią. Apel jest przesłaniem młodych ludzi do mieszkańców naszego powiatu, władz samorządowych i instytucji w sprawie ochrony środowiska w miejscu ich zamieszkania.

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę