Wizyta studyjna w Luksemburgu

W dniach 7-10 maja, ośmioosobowa grupa uczniów naszego Liceum, znalazła się w grupie wyjazdowej do Luksemburga. Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu „Europejskie Wioski Młodzieżowe”, przez Stowarzyszenie Młodych Gminy Płużnica i współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej. W wizycie studyjnej, oprócz głównej atrakcji, jaką było zwiedzanie Parlamentu Europejskiego, uczestnicy mogli zwiedzić miasto Luksemburg. Nie zabrakło również gier i zabaw integracyjnych, a także czasu na kupno pamiątek. Mimo, że wyjazd był krótki, to jednak dał możliwość zdobycia nowych doświadczeń, znajomości, oraz możliwości zastosowania znajomości języka obcego w praktyce. Zdobyte w ten sposób doświadczenia i wspomnienia, na zawsze zostaną w pamięci uczestników. 

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę