Warto się uczyć 

27 kwietnia uczniowie naszego Liceum Weronika Dziub i Mikołaj Marciniak zajęli pierwsze miejsce w drużynowym konkursie wiedzy o Unii Europejskiej. Organizatorami konkursu byli poseł do Parlamentu Europejskiego Radosław Sikorski oraz poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tomasz Szymański. Konkurs odbył się w Grudziądzu i brało w nim udział osiem drużyn. Nasi laureaci w nagrodę zostali zaproszeni na dwie wycieczki; do Brukseli oraz Warszawy. Dnia 29 maja, Weronika i Mikołaj udali się na pierwszą z wycieczek- do Brukseli. W stolicy Belgii, nasi uczniowie pod opieką pana Grzegorza Banasia zwiedzali zabytki miasta oraz próbowali regionalnych specjałów. Główną atrakcją podróży było zwiedzanie Parlamentu Europejskiego, Domu Historii Europy oraz Atomium. Ostatnim punktem programu była Gandawa. Dla tak wspaniałej nagrody warto się uczyć. 

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę