Nasze biegaczki na Licealiadzie

Dnia 19 października nasze biegaczki wystartowały w finałowym etapie Licealiady w przełajowych biegach sztafetowych. Tym razem zawody odbyły się w Myślęcinku i brało w nich udział 17 najlepszych szkół z całego województwa. Mimo drobnych komplikacji związanych z nawigacją, naszym zawodniczkom udało się dotrzeć na miejsce punktualnie. Miały one do przebiegnięcia dystans 1000 metrów na  każdej zmianie. Był to pierwszy start reprezentacji naszej szkoły w zawodach na poziomie wojewódzkim od dłuższego czasu. Determinacja zawodniczek pozwoliła na zajęcie 8 miejsca. Jak widać nasze lekkoatletki osiągnęły całkiem dobry wynik, zważywszy na to, że brały tam udział także szkoły sportowe. W sztafecie biegły: Marta Ciupak, Aleksandra Dulka, Laura Grabowski, Martyna Kalinowska, Nikola Kwiatkowska, Daria Lisowska oraz Otylia Słupska. 

W powrotnej drodze pan Jacek Łamek postanowił zabrać zawodniczki na wycieczkę krajoznawczą, pokazując piękne krajobrazy polskiej złotej jesieni. Gratulujemy naszym wspaniałym dziewczynom, życzymy dalszych sukcesów oraz dziękujemy, że godnie reprezentowały naszą szkołę.

Tekst: Laura Grabowski, kl. 2b

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę