Nasi muzycy grają też w wakacje!

Wieczorem w ostatni piątek sierpnia na wąbrzeskim amfiteatrze w ramach oferty Wąbrzeskiego Domu Kultury na zakończenie wakacji odbył się koncert zespołu rockowego Nouvel Ange. Przypominając, jego członkami są czterej uczniowie naszej szkoły, którzy już od września rozpoczną klasę maturalną; Wiktor Chmiel, Oskar Wielgosz, Karol Kursa i Łukasz Veith.
Zespół zaczął od wykonywania coverów znanych i lubianych utworów, jednak obecnie tworzy już także własne kawałki. Publiczność mająca okazję wysłuchać ich na żywo w Wąbrzeźnie z pewnością dobrze się bawiła, co można było wywnioskować z głośnych braw dla młodych muzyków.
Gratulujemy naszym kolegom dotychczasowych efektów pracy i życzymy im dalszego rozwoju.

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę