Dzień Języków Obcych

Dzień Języków Obcych stanowi w naszej szkole już wieloletnią tradycję. Zamiast uciekać z lekcji w dzień wagarowicza, uczniowie Działowskiego chętnie angażują się w integrację między klasową i biorą udział w inicjatywach szkolnych. Mogą w ten sposób wykazać się w talentach aktorskich, wokalnych, tanecznych, plastycznych i organizacyjnych. W tym roku zadaniem każdej klasy było zaprezentowanie jednej scenki oraz jednej piosenki w obcym języku.  Jury w składzie: pani Emilia Witkowska, Daniel Pelka z klasy 4a i Marta Blonkowska z klasy 4b, oceniało występy w kategoriach mi.n.: pomysłowość, tematyka, zaangażowanie klas, długość przedstawienia czy oryginalność interpretacji. Mimo bardzo dużej konkurencji, w obydwóch kategoriach zwyciężyła klasa 3a, która zarówno w przedstawieniu pt. “Wilkowyje Ranch”, jak i piosence “Gimmy, Gimmy, Gimmy” zespołu ABBA, zostawiła daleko w tyle rywali. Takie cykliczne zabawy są zarazem tradycją naszego Liceum, ale i możliwością rozwoju oraz szczyptą zdrowej rywalizacji. Serdecznie gratulujemy tegorocznym zwycięzcom, ale i wszystkim innym, którzy podjęli się tej wspólnej zabawy.

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę