Cykliczny Dzień Języków Obcych

Dnia 22 czerwca zorganizowaliśmy coroczny Dzień Języków Obcych. Z tej okazji na placu przed szkołą pojawiły się flagi różnych państw, fotobudki i inne dekoracje. Głównym punktem programu był konkurs „You can sing”, w ramach którego każda klasa miała za zadanie zaprezentować wybraną piosenkę po angielsku oraz wybraną piosenkę po niemiecku. Dodatkowo nasz kolega Bartek Socha wykonał utwór tegorocznych reprezentantów Ukrainy na Eurowizji. Jury, złożone z trojga naszych nauczycieli: Pani Kasi Wiśniewskiej, Pana Jarosława Krause oraz Pana Szymona Krawczyka, oceniło warstwę wokalną i choreograficzną, a także zaangażowanie i kreatywność uczniów. Podczas przerwy na naradę jurorów przeprowadzony został quiz, w którym chętni mogli się wykazać swoją wiedzą o krajach anglojęzycznych. Na koniec poznaliśmy wyniki pierwszego konkursu:

I miejsce – klasa 3a;

II miejsce – klasa 2a;

III miejsce – klasa 1u;

IV miejsce – klasa 3b;

V miejsce – klasa 2b oraz klasa 1b;

VI miejsce – klasa 1a.

Gratulujemy przygotowanych występów. Jak zwykle, w Dzień Języków Obcych nie zabrakło dobrej zabawy. 

Wpisz frazę powyżej i naciśnij ENTER. Naciśnij ESC aby anulować.

Wróć na górę