Skutecznie w  Młodej Inicjatywie

2 września wracamy do szkoły. Co nowego nas czeka. Otóż w wakacje sfinalizowane zostały w części zakupowej dwa projekty w ramach programu Młoda Inicjatywa realizowanego przy współpracy z Stowarzyszeniem Młodych Gminy Płużnica, dzięki którym szkoła stanie się miejscem bardziej przyjaznym. Na boisku czekają już na was cztery stoły piknikowe, które nie raz pewno będą służyły także jako przysłowiowa klasa pod chmurką. Stoły to główny element projektu pilotowanego przez Laurę Grabowski, przy okazji którego szkoła wzbogaciła się dodatkowo o cztery komplety szachów. Stąd już wkrótce czeka nas kolejny szkolny turniej szachowy. Diametralnie zmienił się także wygląd szkolnego klubiku. A to za sprawą projektu pod nazwą „Przyjazna szkoła” pilotowanego przez Darię Serhiienko. W ramach tego projektu klubik wzbogacił się o: nowe eleganckie i funkcjonalne meble, popularne piłkarzyki oraz szereg gier planszowych czy też  zmodernizowane zaplecze kuchenne. Odmieniony gustownie został także wystrój. Będzie tu można również na okienku wypić kawę lub herbatę. A w związku z tym projektem czeka nas wkrótce pierwszy szkolny turniej w piłkarzyki oraz konkurs fotograficzny.