Nasi stypendyści

„Humaniści na start” i „Prymus Pomorza i Kujaw” to projekty stypendialne Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego, których adresatami są uczniowie uzyskujący wyróżniające osiągniecia edukacyjne. Stypendium „Humaniści na start” za wyróżniające osiągnięcia z przedmiotów humanistycznych na rok szkolny 2021/2022 uzyskało pięcioro uczniów naszej szkoły: Ilona Błaszkiewicz – 2a, Daniel Pelka – 2a, Lena Krause – 2b, Bartosz Socha – 3b, Maciej Czarnecki – 3c. Natomiast stypendystą programu „Prymus Pomorza i Kujaw”, którym honorowani są uczniowie za osiągniecia w zakresie przedmiotów matematyczno – przyrodniczych został Wojciech Sumiński – 1b. Naszym stypendystom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Dyrektor ZSO
Aleksander Czarnecki