Powiat Wąbrzeski ogłosił nabór uczniów na staże zawodowe do projektu pt. „Przez naukę do sukcesu III” nr RPKP.10.02.02-04-0018/18. Uczniowie zainteresowani odbyciem stażu składają deklarację uczestnictwa oraz oświadczenia uczestnika projektu (wzory poniżej) w sekretariacie szkoły w terminie  od 20 kwietnia 2021r. do 04 maja 2021r. w godzinach 8:00-14:00. Przyjmowana będzie tylko kompletnie wypełniona dokumentacja, w przypadku osób niepełnoletnich zarówno na deklaracji jak i oświadczeniu konieczny jest podpis rodzica/opiekuna prawnego.

Zarządzenie Nr 20/2021 Starosty Wąbrzeskiego Pobierz/Otwórz
Ogłoszenie o naborze Pobierz/Otwórz
Regulamin rekrutacji na staż zawodowy Pobierz/Otwórz
Deklaracja uczestnictwa w projekcie Pobierz/Otwórz
Oswiadczenie uczestnika projektu Pobierz/Otwórz
Poświadczenie dyrektora szkoły Pobierz/Otwórz

Kryteria premiujące:

• wysoka średnia ocen z przedmiotów za ostatni semestr, (1-15 pkt.),
  • wysoka frekwencja na zajęciach szkolnych, (0/5pkt.),
  • dodatkowe punkty otrzymają uczniowie w trudnej sytuacji rodzinnej i ekonomicznej (opinia wychowawcy/pedagoga), (0-5pkt.).

W przypadku takiej samej liczby punktów decydować będzie kolejność złożenia kompletnej dokumentacji.

Więcej szczegółów w regulaminie rekrutacji oraz u szkolnego koordynatora projektu - Pana Jarosława Krause.