Grono pedagogiczne, rodzice, a także koledzy i koleżanki, którzy byli obecni podczas wielkiego balu naszych trzecioklasistów mogli dostrzec na scenie dojrzałych i odpowiedzialnych ludzi, którzy są już gotowi wkroczyć w dorosłe życie. Prowadzące, Patrycja Chuchała z klasy III A oraz Paulina Wróblewska z klasy III B, oficjalnie otworzyły bal studniówkowy oraz powitały gości przybyłych na uroczystość. Dyrektor Aleksander Czarnecki przekazał maturzystom kilka słów otuchy związanych ze zbliżającą się maturą, a także niezapomnianym wieczorem studniówkowym, który każdy przeżywa w życiu tylko raz. Swoje wystąpienie zakończył najlepszymi życzeniami skierowanymi do uczniów oraz podziękowaniami dla rodziców zaangażowanych w organizację balu studniówkowego. W imieniu starosty Krzysztofa Maćkiewicza, życzenia do uczestników balu przekazał kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu Starostwa Powiatowego Krzysztof Buchmiet. Następnie był czas na podziękowania tym, którzy włożyli trud w wychowanie i rozwój młodzieży. Prowadzące skierowały wyrazy wdzięczności, a także przeprosiny do rodziców, wychowawców klas, a także pozostałych nauczycieli. Uczniowie klas trzecich przy dźwiękach wzruszających melodii wręczyli kwiaty tym, którym w szczególności słowo DZIĘKUJĘ się należy. Nadszedł czas na artystyczną część, przygotowaną przez trzecioklasistów, głównie uczniów klasy III A. Widownia była zachwycona występem, a na sali było słychać śmiech i wielkie brawa, kończące oficjalną część studniówki. Zaraz po tym, na przyszłych maturzystów czekała cała noc dobrej i niezapomnianej zabawy.

Tekst: Jagoda Kudłacz, fot.: Michał Stenzel