30 listopada na pięciolatków z grupy „Pszczółki” czekały różne atrakcje: konkursy, słodycze, mnóstwo muzyki i oczywiście główny bohater – miś, w którego rolę w tym roku wcielił się Kacper Szczepański. Nasi najmłodsi wysłuchali opowiadania o historii pluszowego misia, obejrzeli z uwagą filmy o przygodach „Misia Uszatka”. Poza tym dzieci chętnie opowiadały o swoim pluszaku, rozwiązywały zagadki i uczestniczyły w rozmaitych konkurencjach. Najwięcej emocji wzbudziło smakowanie i rozpoznawanie różnych potraw przy zasłoniętych oczach. Na zakończenie wszystkie pięciolatki wraz z opiekunkami utworzyły wielkie koło i zatańczyły przy piosence „Jadą, jadą misie...”.

Spotkanie z pluszowym misiem dostarczyło dzieciom sporo radości i wielu niezapomnianych wrażeń.

Tekst: K. Wiśniewska, fot.: Aleksandra Wiśniewska