Wybory 2021

Nowy rok szkolny na dobre zagościł w liceum, to zaś oznacza wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. W tym roku dodatkowo wybierzemy jednego radnego, by uzupełnić braki w obecnym składzie reprezentantów naszej szkoły w Młodzieżowej Radzie Miasta. Kandydatury, zarówno do Zarządu Samorządu Uczniowskiego, jak i do Młodzieżowej Rady Wąbrzeźna, składać można w sekretariacie szkoły od 27 września do 1 października (formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej). Nic nie stoi na przeszkodzie, by jedna osoba kandydowała jednocześnie do ZSU i do MRW. Kandydaci do MRW muszą do zgłoszenia dołączyć listę poparcia trzydziestu uczniów naszej szkoły.

Kilka ważnych dat:

• 1 października – termin zgłaszania kandydatur,
  • 4 października – podanie do wiadomości publicznej listy kandydatów oraz początek kampanii wyborczej,
  • 12 października – początek ciszy wyborczej,
  • 13 października – wybory.

Pliki do pobrania: